Opcje przeglądania
Bestsellery
Kropla Słońca D3 510000 IU
Kropla Słońca D3 510000 IU
32,00 zł
szt.
Kropla Słońca D3 NattoFit K2 MK7
Kropla Słońca D3 NattoFit K2 MK7
90,00 zł
szt.
Chlorofil - DuoLife
Chlorofil - DuoLife
97,00 zł
szt.
Vita C - DuoLife
Vita C - DuoLife
97,00 zł
szt.

Wyjątkowy i skuteczny Pro Bio Minerał

Obecny świat pełen jest wszechobecnych toksyn, grzybów i pleśni, które utrudniają naszemu organizmowi odpowiednie funkcjonowanie. Sztuczne i szkodliwe substancje otaczają nas z każdej strony. Krążą w powietrzu, dostają się do wody, czy też niszczą glebę. Trudno wyobrazić sobie jakie niebezpieczeństwa mogą na nas czyhać. Niektórzy zaś wcale nie zdają sobie spraw, z tego co czaić może się za rogiem.Ludzie bardziej świadomi doskonale wiedzą jak zredukować liczbę otaczających ich toksyn. Idealnym rozwiązaniem jest produkt, którego właściwości doceniane są przez coraz to większą liczbę osób - Pro Bio Minerał. Niezwykłe możliwości probiotcznego preparatu pomogą Ci pozbyć się szkodliwych substancji z Twojego otoczenia, dzięki czemu będziesz żył zdrowo i w zgodzie z naturą.

Wyjątkowe właściwości Pro Bio Minerału

Pro Bio Minerał to niezwykły produkt, który może mieć zastosowanie w wielu sytuacjach. Jego właściwości pozwalają na dostarczenie do organizmu substancji ułatwiających funkcjonowanie oraz zbudowanie flory, która chronić będzie człowieka przez związkami chorobotwórczymi. W rolnictwie umożliwia oczyszczenie gleby z wszelkiego rodzaju skażeń. To tylko nieliczne z możliwości tego wspaniałego preparatu.

Produkt Pro Bio Minerał dostępny jest w różnych postaciach. Jeżeli chcesz używać tego biologicznego antidotum do odkażenia gleby, uwolnienia energii drzemiącej w wodzie lub środka wzmacniającego sadzone przez Ciebie rośliny, wybierz Pro Bio Minerał w postaci pudru.

Jeżeli zależy Ci wydobyciu z Twojej wody wszystkiego co najlepsze, zlikwidowania znajdujących się w niej wolnych rodników i innych niepożądanych substancji, idealnie sprawdzi się w Twoim wypadku Pro Bio Minerał Ceramika, w postaci koralików.

Masz problemy z sercem? Chcesz oczyścić swoje nerki, wątrobę? A może potrzebujesz wzmocnić stawy mięśnie i ścięgna? Sięgnij po suplementy diety Pro Bio Minerał P3 MS. Wspomóż skutecznie organizm w walce z toksycznymi substancjami, czy też groźnymi szkodnikami.

Jeżeli na pierwszym miejscu stawiasz zdrowie PBM jest własnie dla Ciebie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl