do kasy suma: 0,00 zł
Pro Bio Mineral

Producent S - proBIO

Każdy z nas chce czuć się dobrze i żyć w możliwie najbardziej zdrowym środowisku. S - proBIO jest producentem, który pomoże Ci pozbyć się z Twojej bezpośredniej okolicy wielu szkodliwych substancji. Marka została założona w 2015 roku i jest efektem 35 lat doświadczenia naukowego oraz zawodowego. Skupia w sobie technologie z wielu dziedzin. Za główny cel marki przyjmuje się przygotowanie produktu probiotechnologicznego, o jak najlepszych parametrach. Jak dobrze wiesz, w dzisiejszym świecie otacza nas bardzo duża ilość grzybów czy toksyn. Niestety, żyją one w powietrzu, można je również znaleźć w wodzie czy w glebie. To sprawiło, że firma S - proBIO stworzyła specjalny produkt - Pro Bio Minerał, który z pewnością jest czymś dużo lepszym niż zwykłym kompleksem minerałów czy kapsułką z kilkoma szczepami bakterii probiotycznych.

Zdrowie z produktem marki S - proBio

Marka S - proBIO stworzyła unikalny specyfik Pro Bio Minerał, który jest wysokojakościowym i innowacyjnym efektem długotrwałej pracy. Jest to swoista synteza czystych i ekologicznych minerałów osadowych z technologią korzystnych mikroorganizmów. Producent stworzył biologiczne antidotum na chemię, z którą mamy do czynienia co dnia, którą przyjmujemy wraz z pokarmami oraz z którą spotykamy się w efekcie zanieczyszczenia środowiska, chemii gospodarczej czy nienaturalnych, szkodliwych kosmetyków. Pro Bio Minerał to świetny produkt, którego można zastosować w wielu różnych sytuacjach. Jego cechy pozwalają na dostarczenie organizmowi niezbędnych substancji, których zadaniem będzie chronienie przed związkami chorobotwórczymi. Producent poleca także stosowanie preparatu w rolnictwie. Cudowny Pro Bio Minerał umożliwia oczyszczenie gleby z różnego rodzaju skażeń, które negatywnie wpływają na organizmy. W naszym sklepie znajdziesz produkt Pro Bio Minerał w różnych wersjach: świetny P-3 ms Probiominerał, który poprawi funkcjonowanie Twojego układu naczyniowo - sercowego czy PBM - "biologiczne antidotum. Możesz również zaopatrzyć się w koraliki do wody, dzięki którym możesz ją zrewitalizować. Ale to jeszcze nie wszystko! W asortymencie naszego sklepu znajdziesz również ciekawą książkę, która opisuje wyjątkową siłę probiominerału.

Marka S - proBIO tworząc swój produkt, miała na uwadze wszystkich, którzy chcą zadbać o stan swoich jelit i układu pokarmowego, ale również tych, którzy cierpią na różnego rodzaju alergie, wysypki, przewlekłe choroby czy nadmierne zmęczenie. Jeśli należysz do grona takich osób, postaw na produkty Pro Bio Minerał! Wybierz S - proBIO i zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl