Bestsellery
Kropla Słońca D3 510000 IU
Kropla Słońca D3 510000 IU
32,00 zł 28,80 zł
szt.
Kropla Słońca D3 NattoFit K2 MK7
Kropla Słońca D3 NattoFit K2 MK7
90,00 zł 81,00 zł
szt.
Chlorofil - DuoLife
Chlorofil - DuoLife
97,00 zł 87,30 zł
szt.
Pro Bio Minerał - PBM - "biologiczne antidotum"
Pro Bio Minerał - PBM - "biologiczne antidotum"
75,00 zł 67,50 zł
szt.
BURN: HOLOGRAM na odchudzanie
BURN: HOLOGRAM na odchudzanie
15,00 zł
szt.
Pro Bio Mineral

Producent S - proBIO

Każdy z nas chce czuć się dobrze i żyć w możliwie najbardziej zdrowym środowisku. S - proBIO jest producentem, który pomoże Ci pozbyć się z Twojej bezpośredniej okolicy wielu szkodliwych substancji. Marka została założona w 2015 roku i jest efektem 35 lat doświadczenia naukowego oraz zawodowego. Skupia w sobie technologie z wielu dziedzin. Za główny cel marki przyjmuje się przygotowanie produktu probiotechnologicznego, o jak najlepszych parametrach. Jak dobrze wiesz, w dzisiejszym świecie otacza nas bardzo duża ilość grzybów czy toksyn. Niestety, żyją one w powietrzu, można je również znaleźć w wodzie czy w glebie. To sprawiło, że firma S - proBIO stworzyła specjalny produkt - Pro Bio Minerał, który z pewnością jest czymś dużo lepszym niż zwykłym kompleksem minerałów czy kapsułką z kilkoma szczepami bakterii probiotycznych.

Zdrowie z produktem marki S - proBio

Marka S - proBIO stworzyła unikalny specyfik Pro Bio Minerał, który jest wysokojakościowym i innowacyjnym efektem długotrwałej pracy. Jest to swoista synteza czystych i ekologicznych minerałów osadowych z technologią korzystnych mikroorganizmów. Producent stworzył biologiczne antidotum na chemię, z którą mamy do czynienia co dnia, którą przyjmujemy wraz z pokarmami oraz z którą spotykamy się w efekcie zanieczyszczenia środowiska, chemii gospodarczej czy nienaturalnych, szkodliwych kosmetyków. Pro Bio Minerał to świetny produkt, którego można zastosować w wielu różnych sytuacjach. Jego cechy pozwalają na dostarczenie organizmowi niezbędnych substancji, których zadaniem będzie chronienie przed związkami chorobotwórczymi. Producent poleca także stosowanie preparatu w rolnictwie. Cudowny Pro Bio Minerał umożliwia oczyszczenie gleby z różnego rodzaju skażeń, które negatywnie wpływają na organizmy. W naszym sklepie znajdziesz produkt Pro Bio Minerał w różnych wersjach: świetny P-3 ms Probiominerał, który poprawi funkcjonowanie Twojego układu naczyniowo - sercowego czy PBM - "biologiczne antidotum. Możesz również zaopatrzyć się w koraliki do wody, dzięki którym możesz ją zrewitalizować. Ale to jeszcze nie wszystko! W asortymencie naszego sklepu znajdziesz również ciekawą książkę, która opisuje wyjątkową siłę probiominerału.

Marka S - proBIO tworząc swój produkt, miała na uwadze wszystkich, którzy chcą zadbać o stan swoich jelit i układu pokarmowego, ale również tych, którzy cierpią na różnego rodzaju alergie, wysypki, przewlekłe choroby czy nadmierne zmęczenie. Jeśli należysz do grona takich osób, postaw na produkty Pro Bio Minerał! Wybierz S - proBIO i zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl