do kasy suma: 0,00 zł
Współpraca

Nieograniczony potencjał dla każdego.

W Colway i Duolife z zaufaniem i rozwagą wybieramy marketing sieciowy jako sposób dystrybucji Colway lub Duolife, choć w pod różnymi względami, to on tak naprawdę wybiera nas i naszą nowatorską recepturę.


Dlaczego? Ponieważ był to jedyny (i jak się okazało idealny) kanał, aby skutecznie i efektywnie udostępnić nasz produkt ludziom na całym świecie. Nie chcieliśmy polegać na pracownikach sklepów, którzy nie mają obowiązku wykorzystywać lub udostępniać opinii i informacji o produktach znajdujących się na półkach, wiedzieliśmy, że musimy czymś wyróżnić nasz produkt Colway oraz Duolife, nie tylko dlatego, że jest zasadniczo odmienny ale także dlatego, że pozwala ludziom dzielić się historiami, które sami chcą opowiadać! Przejmujące historie, którymi się z nami dzielą, są żywym świadectwem tego, co Colway i Duolife może zrobić dla zwyczajnych ludzi. Zwykli ludzie.

Tak oto narodził się model marketingu sieciowego Colway i Duolife, a my stworzyliśmy poprawiający jakość życia produkt idący w parze z możliwościami biznesowymi, które mogą zmienić Twoje życie. Jest to idealne połączenie produktu i możliwości do wykorzystania.
 
Czy te możliwości są dla Ciebie?
Tak naprawdę są one stworzone przez Ciebie, dla Ciebie.
Kiedy ostatnio pracodawca pozwolił Ci samodzielnie określić zakres obowiązków lub wyznaczyć sobie pensję? Jeśli należysz do większości, odpowiedź brzmi „nigdy”. W Colway i Duolife opracowaliśmy całkowicie nowe podejście do wynagrodzeń w marketingu sieciowym: plan utworzony całkowicie „Przez Ciebie, dla Ciebie”, czyli innymi słowy opracowany przez naszych fenomenalnych członków.

Powód, dla którego kierujemy się filozofią „Przez Ciebie, dla Ciebie”, jest prosty: znasz ten biznes i pracujesz w nim, używasz tego produktu i dzielisz się swoimi doświadczeniami z nim związanymi, a nam zależy na wszystko to robisz w swojej firmie. Tak naprawdę celem Colway i Duolife jest dostarczanie receptury, która pomoże Ci budować i poprawiać zdrowie i samopoczucie. Do tego dołączyliśmy możliwości w zakresie innowacyjnej działalności biznesowej, która może pomóc Ci wypracować i wzmocnić kondycję finansową.
Plan przeznaczony przez ludzi dla ludzi

Zarząd Colway i Duolife uznał, że należy opracować plan wynagrodzeń, który będzie korzystny w pierwszej kolejności dla pracowników, a dopiero w drugiej kolejności dla firmy. W efekcie powstał nowy, prosty, jasno określony i łatwy do zrealizowania plan wynagrodzeń, który nie ma sobie równych w świecie marketingu sieciowego. Nadal jednak w planie Colway i Duolife zachowano 3 kluczowe korzyści właściwe dla marketingu sieciowego (w porównaniu z franszyzą lub działalnością konwencjonalną), a w tym:

Równe szanse
Marketing sieciowy pozwala każdemu, kto nie posiada wcześniejszego wykształcenia, doświadczenia, specjalnych umiejętności lub możliwości zainwestowania znacznych kwot, na uzyskanie długoterminowego dochodu pasywnego. To oznacza równe szanse zatrudnienia i możliwości awansu; tak naprawdę, Twoje wyniki są wprost proporcjonalne do tego, jak dużo wysiłku wkładasz w działalność biznesową. Ostateczne nagrody, w tym swobodne dysponowanie czasem i potencjalnie nieograniczone dochody, nie są przyznawane jedynie kilku wybrańcom. Wraz z Colway i Duolife z łatwością osiągniesz sukces.

Dochód pasywny
Dochód pasywny to okresowy dochód, który uzyskujesz ciągle, nawet na długo po zakończeniu wykonanej pracy. Sposobów na uzyskanie dochodu pasywnego jest wiele. W przypadku sprzedaży bezpośredniej otrzymujesz prowizję od sprzedaży i działalności sponsoringowej obejmującej tych, którym sprzedajesz i sponsorujesz. Colway i Duolife ma również dodatkową zaletę — kluczowy składnik pozwalający tworzyć długoterminowy dochód pasywny — poszukiwany, wysokiej jakości produkt w dobrej cenie „ulegający zużyciu”, który odbiorcy zamawiają ponownie każdego miesiąca.

Potencjał do wykorzystania
Każda odnosząca sukcesy osoba lub firma wykorzystuje zasadę dźwigni. W końcu doba ma jedynie 24 godziny bez względu na to, kim jesteś, gdzie mieszkasz i co robisz! Zdobycie umiejętności zarządzania czasem pozwoli Ci także korzystać z pewnej części wysiłków innych ludzi i znacząco zwiększać swój dochód i możliwość dysponowania czasem. Wraz z każdą osobą, którą nauczysz prowadzić tę działalność, podwajasz własny potencjał. I tak dalej. Teraz nie tylko Ty pracujesz w tym biznesie, ale wiele osób „podwaja” wysiłki, a Ty korzystasz także z ich działań.

Wiele firm, jeden Colway i jeden Duolife
Marketing sieciowy często określany jest jako sprzedaż bezpośrednia oraz sponsoring. My wolimy nazywać Colway i Duolife marketingiem relacyjnym. Wierzymy w ustanawianie dynamicznych, silnych i synergicznych relacji z osobami szukającymi w Colway i Duolife produktu, aby poprawić jakość życia, możliwości prowadzenia biznesu i zyskać lepsze źródło zarobków.

Aby można było osiągnąć te cele, oferujemy Ci naszą wyjątkową recepturę i materiały z zakresu marketingu strategicznego, a także narzędzia, które pomogą Ci rozpowszechniać nasz produkt i sprzedawać go łatwo i skutecznie. Rozumiemy i szanujemy to, że będziesz prezentować Colway lub Duolife swoim bliskim i zobowiązania, jakie mamy wobec Ciebie oraz każdej osoby, którą znasz i spotykasz traktujemy bardzo poważnie. Ponieważ Laminine zabierasz do domu, mamy również nadzieję, że i Colway lub Duolife uznasz za swój dom, że będziemy bliscy Twemu sercu. Nasz cel jest dwojaki: poprawić życie każdego, do kogo docieramy, oraz stworzyć osiągalne i długotrwałe źródło utrzymania wszędzie, gdzie jest to możliwe.

Będziemy Ci towarzyszyć na drodze do lepszego samopoczucia i prawdziwego sukcesu zawodowego. Zaszczytem jest dla nas możliwość przemierzania tej drogi wraz z Tobą, dołączanie do osób na różnych ścieżkach życia, aby razem zmierzać do sukcesu i świetnego samopoczucia.

Niezależnie od tego, czy jest Twoje pierwsze doświadczenie z marketingiem sieciowym, czy jedno z wielu Twoich doświadczeń, naszym celem jest uczynienie z niego najlepszej szansy na Twój sukces. W Colway i Duolife zależy nam na poprawie Twojego zdrowia, wzbogaceniu Twojego życia i podarowaniu Ci środków, umożliwiających Ci dzielenie się korzyściami z tymi, których znasz, i tymi,
których dopiero poznasz.

Colway i Duolife
NOWA GENERACJA MARKETINGU SIECIOWEGO DLA ZDROWIA, DOBROBYTU I SZCZĘŚCIA
 
Aby zarejestrować się online, skontaktuj się ze swoim sponsorem i poproś o więcej informacji i instrukcje. Jeśli nie masz sponsora, porozmawiaj z osobą, która podzieliła się z Tobą Colwayem lub Duolifem
 
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:
 
sklep@planetakosmetykow.pl
 
tel. 505 218 016
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl