do kasy suma: 0,00 zł
Duolife znizka

DuoLife Zniżka

 

Promocja rabatowa

Nabywaj produkty firmy duolife w wyjątkowych cenach.

Przeczytaj uważnie i dołącz do zadowolonych klientów.

Otrzymaj stały rabat

Rejestrując się w Klubie DuoLife, masz szansę nabywać produkty w Preferowanych lub Klubowych cenach.

Jeśli chcesz skorzystać ze zniżki 50% marży, zarejestruj się jako Klient Preferowany.  Kup jeden lub więcej produktów, by korzystać ze zniżki 50% marży przy pierwszym i każdym kolejnym zamówieniu w przyszłości.

Zyskaj status Klienta Preferowanego

Jeśli złożysz zamówienie na produkty opatrzone liczbą punktów poniżej 250, zyskasz na statusie Klienta Preferowanego i w takich też cenach będziesz mógł nabywać nasze produkty.

Co oznacza dla Ciebie status Klienta Preferowanego?

Status Klienta Preferowanego

Rabat na produkty zakupione w Twoim Pierwszym Zamówieniu liczony od ceny rynkowej nawet do 50% marży (zależy od produktu - każdy produkt posiada inną zniżkę).
 
 
Zostań Klubowiczem DuoLife i zyskaj dodatkowe przywileje

Możesz pozostać przy tym statusie, gdy dokonujesz zakupów okazjonalnie bądź nie potrzebujesz na chwilę obecną nabywać większej liczby produktów. 

Zyskaj status Klubowicza

Jeśli złożysz jednorazowe zamówienie na produkty opatrzone liczbą minimum 250 punktów, zyskasz status Klubowicza, co daje Ci możliwość nabywania naszych produktów w klubowych cenach.

Jeśli od kolejnego zamówienia chcesz kupować produkty bez marży, zarejestruj się  jako Klubowicz. Skorzystaj natychmiast ze zniżki 50% marży przy składaniu pierwszego zamówienia, by każde kolejne składać ze zniżką 100% marży.

Zyskaj na dodatkowych przywilejach

Jeśli Twoje zakupy mają wartość 250-499 punktów, zyskujesz także na dodatkowych korzyściach. Zamówienie o wartości minimalnej 500 punktów, to największa liczba przywilejów. 

WAŻNE!!! To co można zyskać na składaniu regularnych zamówień powyżej 250 punktów, to produkty dzień i noc co 4 miesiąc w gratisie (Nie ma znaczenia, czy jesteś klientem preferowanym, czy klubowiczem). Tak - zgadza się składając regularnie zamówienia 4 miesiące pod rząd w 4 miesiącu do złożonego przez ciebie zamówienia firma Duolife dołoży ci do tego produkty dzień i noc o łącznej wartości 350,00 złoty w cenie detalicznej.

A już niebawem niespodzianka dla wszystkich osób, które zalogowały się z poniższego linka i kupują bezpośrednio przez nas w firmie Duolife ;)

Link do rejestracji https://kingwaldek.myduolife.com/register/initial.html

Rejestrując się w naszym sklepie internetowym (tam gdzie są tylko i wyłącznie produkty firmy Duolife) kupujecie kiedy i za ile chcecie bez limitu. Nie ma żadnych zobowiązań.

Jak się zarejestrować?

Rejestracji można dokonać poprzez kliknięcie w poniższy link:
https://kingwaldek.myduolife.com/register/initial.html

Następnie wybierz czy chcesz zostać klientem preferowanym, czy klubowiczem.

Wpisz swoje dane.

Jako osoba polecająca (rekomendujący) - jeśli nie pojawi się automatycznie wpisz Waldemar Leja lub PL8962583 

Zaakceptuj regulamin i przejdź do realizacji zamówienia.

Pamiętaj! Jeśli nie złożysz zamówienia twoje konto nie będzie aktywne. Dopiero po jego złożeniu i dokonaniu przedpłaty aktywuje się.

Pamiętaj zanim złożysz zamówienia zarejestruj się

Link do rejestracji https://kingwaldek.myduolife.com/register/initial.html

Chcesz przejść do sklepu, by najpierw zapoznać się z produktami wejdź w menu i wybierz zakładkę "Produkty" lub kliknij w zakładkę "Sklep"

W razie jakichkolwiek pytać prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 505 218 016

Znane produkty, Polska marka!

Przekonaj się o tym osobiście!

Serdecznie zapraszamy
DUOLIFE PARTNER

do góry
{nocache:b927150155d064415effe36b90ece8e5#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl