do kasy suma: 0,00 zł
Over Clean

Producent Over Clean

Marka OVER Clean jest producentem bio-enzymatycznych środków czystości oraz produktów kosmetycznych do pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnościami do alergii. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, placówek leczniczych oraz centrów medycznych. Siedziba przedsiębiorstwa, baza badawcza oraz zakład produkcyjny znajduje się w Łasku w województwie łódzkim.

Wszystkie preparaty marki OVER Clean są produkowane w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Baza badawcza jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt kontrolno-pomiarowy i odpowiada za przeprowadzanie testów obciążeniowych kosmetyków, potwierdzających skuteczność konserwantów tak, aby zmniejszyć ryzyko działania alergizującego.

Bezpieczne higiena z OVER Clean

Produkty firmy OVER Clean charakteryzują się wysoką jakością oraz niespotykaną skutecznością w zakresie utrzymywania czystości i pielęgnacji. Produktem, który sprawił, że o marce usłyszały tysiące, jest specjalistyczny preparat URINE FREE. Z sprawą swojej unikalnej receptury eliminuje trudne do usunięcia plamy i zapachy pochodzenia organicznego. Ponadto w swoim asortymencie posiada specjalistyczne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji osób starszych oraz bezpieczne, ekologiczne środki czystości. Firma OVER Clean posiada w swojej ofercie takie wyroby jak: Cud Oil, Cud Gel czy też Cud Krem zyskują coraz to większą rzeszę odbiorców, dzięki swojej wysokiej skuteczności. Zwolennicy bezpiecznego czyszczenia często sięgają też po wyjątkowe środki czyszczące Neem All Clean.

OVER Clean to firma, która na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo połączone ze skutecznym działaniem. Dzięki wyznawanym wartościom, rzesza zadowolonych odbiorców stale rośnie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl