do kasy suma: 0,00 zł

LR Health & Beauty - produkty aloesowe dla każdego

LR Health & Beauty - produkty aloesowe dla każdego

Naturalne i wysokojakościowe produkty w dzisiejszych czasach zawładnęły całym światem. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Nie inaczej jest w przypadku kosmetyków czy suplementów diety. Naturalne specyfiki są dużo lepsze - jest w nich zdecydowanie mniej chemii, mają prosty skład oraz sprawdzone działanie. Jedną z firm, która stawia na naturalną pielęgnację i poprawę zdrowia jest LR Health & Beauty - marka, która swoje produkty opiera na aloesie.

LR Health & Beauty - marka wyznaczająca standardy

Marka LR Health & Beauty zaczęła swoją działalność w roku 1985. Od tego czasu tworzy produkty najwyższej jakości, których zadaniem jest wspomaganie wszystkich dziedzin życia codziennego wielu ludzi na całym świecie. Przedsiębiorstwo znane jest z naturalnych suplementów diety, kosmetyków na bazie naturalnego aloesu, a także perfum, pod którymi podpisywały takie osoby, jak Bruce Willis, Guido Maria Kretschmer czy Cristina Ferreira.

Dziś marka LR Health & Beauty sprawnie funkcjonuje na terenie 28 krajów świata. Trend na produkty aloesowe stale rośnie. Jakość specyfików, w przypadku firmy LR Health & Beauty, stoi na najwyższym poziomie. Przekłada się to również na ilość zadowolonych klientów, którzy nie wyobrażają sobie życia bez wielu specyfików.

Sprawdzone surowce źródłem sukcesu

LR stawia na sprawdzone, naturalne surowce najwyższej jakości. Marka starannie dobiera dostawców, badając i obserwując każdego z nich. Tylko dzięki temu mogą być pewni utrzymania swoich standardów. Oprócz tego LR Health & Beauty przeprowadza kontrole wewnętrzne przy pomocy niezależnych instytutów, aby zapewnić swoich klientów o wysokim poziomie jakości całego asortymentu marki.

Znaczna część produktów LR wytwarzana jest w zakładzie w Ahlen. W przypadku specyfików marki mówi się o “niemieckiej jakości”. Część kosmetyków do makijażu produkowana jest także we Włoszech - w kraju, który uważa się za symbol jakości i kompetencji w modzie i dobieraniu kolorów.

Certyfikaty potwierdzające jakość

Sama marka LR Health & Beauty, jak również produkty wychodzące spod szyldu firmy otrzymywały wiele wyróżnień, które przyznawały renomowane instytuty.

Duża część specyfików LR otrzymała certyfikat Instytutu Fresenius - synonimu jakości. Skontrolowane więcej niż tylko produkty - przetestowano surowce, składniki, a także kontrolę dostawców i produkcji. Ponadto kosmetyki i suplementy diety LR otrzymywały znak jakości Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu (IASC), a także znak jakości „Original DERMATEST®“.

LR Health & Beauty na Planecie Kosmetyków

W naszym sklepie możesz wyposażyć się w nieocenione produkty marki LR Health & Beauty. Znajdziesz tutaj zarówno suplementy, jak i kosmetyki aloesowe. W sklepie internetowym Planetakosmetyków.pl wybierzesz produkty dla każdego - dla kobiety, mężczyzny czy dziecka. Możesz także wyposażyć się w gotowe zestawy produktów aloesowych.

Sprawdź całą ofertę LR Health % Beauty w naszym sklepie. Poznaj kosmetyki i suplementy diety z aloesem już teraz!

do góry
{nocache:ef476bdf846979f8ab33082d3e1cf176#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl