do kasy suma: 0,00 zł

Naturalne środki czyszczące DuoLife

Chcemy, aby każdy dzień był wyjątkowy, dlatego podjęliśmy decyzję, że tak prozaiczne czynności, jak sprzątanie należy ograniczyć do koniecznego minimum. Niczego nie musisz udowadniać wyczerpującym szorowaniem i nużącym odkurzaniem. Nowa gama środków czystości DuoLife będzie pracować za Ciebie, a sprzątanie zamieni się w prawdziwą przygodę!

Wszystko za sprawą aktywnych, bezpiecznych dla Twojej skóry mikroorganizmów, które pochłaniają brud wtedy, kiedy Ty już nie sprzątasz.

Zainspirowani naturą, zamknęliśmy skoncentrowaną formułę mikroskładników w małej, ale niezwykle wydajnej butelce. Odkryj wyjątkową serię PIURIF i daj się wyręczyć czystej sile naszych produktów.

Piurif -  Spryskiwacz Formula B Piurif - Spryskiwacz Formula B
Producent: DuoLife
Cena: 3,00 zł
zobacz więcej
Piurif -  Spryskiwacz Formula C Piurif - Spryskiwacz Formula C
Producent: DuoLife
Cena: 3,00 zł
zobacz więcej
Piurif - Spryskiwacz Formula A Piurif - Spryskiwacz Formula A
Producent: DuoLife
Cena: 3,00 zł
zobacz więcej
Piurif - Spryskiwacz Formula D Piurif - Spryskiwacz Formula D
Producent: DuoLife
Cena: 3,00 zł
zobacz więcej
Piurif - Ściereczka z mikrofibry Piurif - Ściereczka z mikrofibry
Producent: DuoLife
Cena: 15,00 zł
zobacz więcej

Skuteczne sprzątanie z produktami Piurif DuoLife

W bogatej ofercie sklepu Planeta Kosmetyków odkryjesz tylko naturalne i bezpiecznie dla Twojej cery środki czyszczące marki Piurif DuoLife. Składniki wykorzystane do produkcji preparatów są wysokiej jakości, dlatego podczas kontaktu z produktami nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo. Szeroka gama artykułów pozwoli zadbać Ci o czystość i higienę pomieszczeń, tkanin i materiałów.

Środki czyszczące Piurif dostępne w formie koncentratu. Chcesz oczyścić wszystkie powierzchnie i szyby jednym produktem? Wybierz Formula A. W przypadku chęci usunięcia kamienia idealna okaże się Formula B. Interesuje Cię bezpieczne czyszczenie kuchni, nawet gdy pożywienie wejdzie w kontakt ze sprzątaną powierzchnią? Sięgnij po środek czyszczący Formula C. Jeżeli zabrudzeniu uległ dywan lub inna tkanina, rozwiązaniem będzie preparat Formula D.

Chcesz pokonać brud? Podobnie jak w przypadku koncentratów, powinieneś spróbować innowacyjnych preparatów w spryskiwaczu Formula A, B, C oraz Formula D. Każdy z nich stworzony został z myślą o nich rodzajach zabrudzenia, ale wszystkie nie pozostawiają im żadnych szans.

Wszystkie środki czyszczące DuoLife są bezpieczne zarówno w przypadku kontaktu ze skórą, jak i z pożywieniem.

Jeżeli szukasz odpowiedzi jaki artykuł do czyszczenia wybrać, już znasz odpowiedź - DuoLife!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl