Bestsellery
Kropla Słońca D3 510000 IU
Kropla Słońca D3 510000 IU
32,00 zł 28,80 zł
szt.
Kropla Słońca D3 NattoFit K2 MK7
Kropla Słońca D3 NattoFit K2 MK7
90,00 zł 81,00 zł
szt.
Chlorofil - DuoLife
Chlorofil - DuoLife
97,00 zł 87,30 zł
szt.
Pro Bio Minerał - PBM - "biologiczne antidotum"
Pro Bio Minerał - PBM - "biologiczne antidotum"
75,00 zł 67,50 zł
szt.
BURN: HOLOGRAM na odchudzanie
BURN: HOLOGRAM na odchudzanie
15,00 zł
szt.
Aegea

Producent Aegea

Ciało człowieka potrzebuje energii do prawidłowego funkcjonowania. Dzięki niezwykłej mocy codzienne czynności przychodzą nam łatwiej, czujemy się lepiej oraz jesteśmy bardziej zmotywowani do dalszego działania. Czasem jednak coś blokuje nasze pola elektromagnetyczne i dostawy energii do naszego organizmu. Efekty są dla nas bardzo mocno odczuwalne. Na szczęście innowacyjne produkty firmy Aegea pomogą przezwyciężyć Ci problemy i odblokują Twoje ciało.

Niezwykłe artykuły firmy Aegea

Produkty Aegea to niezwykły wynalazek z zakresu fizyki kwantowej, który pomoże Ci zadbać o Twoje zdrowie i witalność. Działanie produktów Aega potwierdzone jest naukowo i jest całkowicie bezpieczne dla Twojego zdrowia. Opatentowane działania wykorzystujące odpowiednie częstotliwości oraz wibracje ma szereg zastosowań zdrowotnych i to od Ciebie zależy na jakie się zdecydujesz. Jeżeli zależy Ci na zmniejszeniu wagi ciała, idealnym wyborem będzie hologram na odchudzanie Burn. Dzięki wyjątkowej i pilnie strzeżonej formule, zawierającej szereg naturalnych składników, Twoja waga będzie się obniżać, a Ty zadbasz o smukłą sylwetkę. Pola elektromagnetyczne to prawdziwe utrapienie w dzisiejszych czasach. Działają one szkodliwie na nasze ciało, przez co staje się one słabsze. Pragniesz zneutralizować jego działanie? Wypróbuj skuteczną EMF Shield Aegea.

Zależy Ci na uwolnieniu energii z Twojego ciała? Skorzystaj z mocy Hologramu Energy Relief. Jesteś zaniepokojony wszechobecnych zanieczyszczeniem środowiska i wpływem na układ krwionośny? Wykorzystaj innowacyjny hologram Nitro QuBit, który wzmacnia pierwiastek tlenku azotu, składniku bezpośrednio odpowiedzialnego za funkcje prawidłowego funkcjonowania serca.

Chcesz rozprzestzrzeniać dobrę energię i czerpać z życia w każdym momencie? Sprawdź Kartę Kwantową QRT. Wystarczy, że machniesz tą niezwykłą kartą, przed jedzeniem, czy też wodą, i z miejsca poczujesz jej moc.

Warto wypróbować także Kartę Świeżości Aegea, która pomoże zadbać o żywność i otaczające cię rośliny.

Pozwól otaczającej energii, zasilić Twój organizm i dodać mu siły. Wybierz firmę Aegea!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl